Deprecated: Creation of dynamic property PAC_DTOC::$td is deprecated in /blog/wp-content/themes/Divi/includes/builder/class-et-builder-element.php on line 1417

Deprecated: Creation of dynamic property PAC_DTOC::$icon is deprecated in /blog/wp-content/themes/Divi/includes/builder/class-et-builder-element.php on line 1417
Bielizna na studniówkę - czy idealny komplet bielizny istnieje?

Studniówka to imprez wyczekiwana przez nastolatków. To pierwszy poważny bal, który odbywa się około stu dni przed maturami. Młode kobiety zastanawiają się, co założyć, aby wyglądać w ten dzień olśniewająco. Jednak to duże wyzwanie, tym bardziej że wokół studniówki powstało wiele mitów, a niektóre z nich są związane z bielizną. Aby dobrze wyglądać w tym dniu, bardzo ważne jest, aby dobrać odpowiednią bieliznę. Bielizna na studniówkę wcale nie musi być czerwona, przede wszystkim musi być wygodna, komfortowa i elegancka. Przedstawimy Wam dzisiaj, jak wybrać idealny komplet bielizny.

Bielizna na studniówkę – co się zakłada na studniówkę?

Jest kilka przesądów, które wiele osób traktuje z przymrużeniem oka, jednak wciąż są bardzo popularne wśród młodzieży. W końcu nikt nie chce ryzykować, że na maturze pojawią się trudności, prawda? Największą tradycją studniówkową jest czerwona bielizna. To właśnie ona ma przynieść szczęście na maturze! Zastanawiasz się jednak, czy to dobry pomysł?

czerwona bielizna na studniówkę

Czerwona bielizna na studniówkę, czy to dobry pomysł?

Bielizna na studniówkę w kolorze czerwonym ma zagwarantować powodzenie na maturze, pod warunkiem, że tę samą bieliznę założy się na egzaminy maturalne. Warto jednak pamiętać przede wszystkim o jednej zasadzie, że bielizna na studniówkę ma być wygodna i doskonale dopasowana do kreacji. Komfortowa bielizna zagwarantuje Ci pewność siebie i pozwoli Ci czuć się dobrze w swojej skórze. Najważniejszy jest dobrze dobrany rozmiar Twojej bielizny, a dopiero drugim czynnikiem, powinien być kolor. Wiesz, że do niektórych sukienek, najlepszym wyborem jest bielizna bezszwowa? Idealnie sprawdzi się w przypadku dopasowanych sukienek, ponieważ lekko wysmukli ciało. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, pamiętaj, że podstawą jest dobranie odpowiedniej bielizny do sukienki. Damska bielizna ma wiele do zaoferowania i można wśród nich znaleźć wyjątkowe modele, także w kolorze czerwonym.

Czemu czerwone majtki na studniówkę?

Przede wszystkim właśnie tradycją są czerwone majtki, które są tradycją pielęgnowaną przez lata. O ile biustonosz może mieć każdy kolor, o tyle majtki na studniówkę powinny być czerwone. Założenie ich na egzaminy maturalne przyniesie Ci szczęście! Pamiętaj jednak, że to tylko tradycja. Jeśli nie czujesz się w tym kolorze dobrze, nie zakładaj go na siłę. To nie od czerwonych majtek zależy powodzenie na egzaminie maturalnym, tylko od Twojej wiedzy! Wybierz też model majtek, które będą dawały Ci poczucie komfortu, a także będą dobrze wyglądały pod sukienką. Zadbaj o to, aby majtki nie odznaczały się pod materiałem.

bielizna na studniówkę komplet bielizny

Podwiązka na studniówkę – jaką wybrać?

Podwiązka to obowiązkowy element na studniówkę. To właśnie zdjęcia z nią w roli głównej można znaleźć w każdym albumie z czasów nastoletnich! Podwiązka musi być dopasowana do szerokości Twojego uda. Dzięki temu nie będzie się zsuwała podczas tańca. Powinna być założona na lewą nogę. Jeśli planujesz założyć podwiązkę pierwszy raz w życiu, warto wybrać szeroką podwiązkę, dzięki temu będzie się lepiej trzymała na udzie. Dostępne są różne wzory podwiązek, jednak największym zainteresowaniem cieszą się te zdobione kokardami i elementami biżuteryjnymi. Bardzo kobiecy dodatek, który doda Ci pewności siebie na studniówce. Jeśli jednak nie lubisz takich dodatków, to możesz zdecydować się na minimalistyczną podwiązkę w formie kokardki. Tradycją jest czerwona podwiązka, ale nie wybieraj tego koloru wbrew sobie. Wszystkie pastelowe odcienie też mogą być świetnym wyborem! Zanim wybierzesz się na bal, sprawdź, czy podwiązka dobrze trzyma się nogi. Lepiej wybrać podwiązkę dobrej jakości, ponieważ można ją wykorzystać w przyszłości i przyda Ci się jeszcze na maturze!

bielizna na studniówkę podwiązka

Wygodna i modna bielizna damska na studniówkę

Bielizna na studniówkę ma przede wszystkim dać Ci wyjątkowy komfort podczas całego balu. Jeśli na co dzień nie nosisz koronek i często sprawiają, że źle się w nich czujesz, to nie wybieraj koronkowego kompletu bielizny, tylko dlatego, że masz wrażenie, że tak trzeba. Bielizna zawsze ma dawać Ci poczucie komfortu i poprawiać Twoją samoocenę.

Bielizna na studniówkę tradycyjnie powinna być czerwona, jeśli nie przepadasz za tym kolorem to chociaż zdecyduj się na jeden czerwony element, majtki lub podwiązkę. Dzięki temu zachowasz tradycję i zagwarantujesz sobie powodzenia na egzaminach maturalnych. Pod warunkiem, że wierzysz w takie przesądy. Czerwona bielizna to nie tylko symbol powodzenia na maturze. Ten kolor doda Ci pewności siebie i pomoże Ci rozbudzić w sobie kobiecą stronę, a studniówka jest idealnym momentem na to, aby poczuć się elegancko.