Królową nadchodzącej zimy oficjalnie została Czerń! Jest elegancka, zmysłowa i spektakularna w każdym calu. Uwodzi, ogrzewa, przyciąga spojrzenia. W tym roku ma też wiele twarzy i nowych imion: black berry, black forest i black denim. Poczuj ich magię!

Głęboka czerń to esencja elegancji. Rajstopyw tym kolorze doskonale będą komponować się z formalnym strojem do biura, dodadzą luksusowego charakteru najbardziej monotonnej stylizacji. Jednocześnie ochronią przed chłodem i wiatrem. Czerń to bowiem kolor kobiet z klasą.
Po powrocie z pracy czarne rajstopy założysz do długiego wełnianego swetra. Tak ubrana możesz spotkać się z przyjaciółkami na gorącej kawie z cynamonem, wyruszyć na poszukiwanie świątecznych prezentów albo po prostu wyciągnąć przed kominkiem z dobrą książką i kubkiem kakao. Rajstopy Marilyn są wykonane z miękkiej mikrofibry, dzięki czemu zapewniają komfort przez cały dzień, w każdej sytuacji.
Czerń to także kolor uwodzenia. Już wkrótce za oknem spadnie śnieg, w pubie zapachnie korzennym piwem, a na stolikach zapłoną świeczki. To będzie czas idealny, by rzucać długie spojrzenia spod rzęs. Głęboka czerń stanie się sprzymierzeńcem tych zimowych romansów: wyszczupli nogi, wyeksponuje delikatną krągłość łydki, sprowokuje do spojrzeń. Wolisz look romantyczki czy femme fatale? Czarny dopasuje się do każdej z tych stylizacji.
Czy pokochałaś już czerń? I czy jesteś gotowa na zimę? Sprawdź koniecznie odcienie black berry, black forest i black denim dla modeli Tonic 40 oraz Micro 60!