Zapraszamy wszystkich na KONKURS, który odbywa się na naszym profilu Facebooka .
W organizację rozdania zaangażowała się vlogerka JUSZES
Zachęcamy do odwiedzania jej kanału i do obejrzenia filmu, w którym pokazuje swoje stylizacje z użyciem produktów od Marilyn :-).
3 szczęśliwe osoby, które prawidłowo odpowiedzą na nasze pytanie otrzymają dowolną parę rajstop z Nowej Kolekcji Marilyn WIOSNA-LATO 2013 oraz 1 parę stopek!!!
 

Regulamin dostępny w dalszej części artykułu.

REGULAMIN KONKURSU – ROZDANIA:

1.Konkurs trwa między 15.05.2013 a 22.05.2013r.

2. Aby wziąć udział, należy polubić https://www.facebook.com/emarilynpl oraz odpowiedzieć na PYTANIE KONKURSOWE: PODAJ NAZWY LUB LINKI 6 RÓŻNYCH PRODUKTÓW Z NOWEJ KOLEKCJI MARILYN WIOSNA-LATO 2013. Podpowiedzi należy szukać na stronie http://www.e-marilyn.pl/.

3. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres blog@e-marilyn.pl. W tytule e-maila należy wpisać: Konkurs z Juszes, a w treści, oprócz odpowiedzi, podać KONIECZNIE link do swojego profilu na Facebooku.
Prosimy pamiętać o wszystkich warunkach konkursu!

4. 23.05.2013 ogłoszenie wyników. Organizator konkursu – sklep e-marilyn.pl – wybierze trzech zwycięzców, którzy udzielili prawidłowej odpowiedzi. Wyniki zostaną ogłoszone na BLOGU http://blog.e-marilyn.pl/ oraz pod filmem konkursowym Juszes.

5. Organizator skontaktuje się ze zwycięzcami w celu ustalenia danych do wysyłki i przesłania nagród (wysyłka oczywiście na koszt organizatora).

6. NAGRODY to dowolna para rajstop wybrana przez zwycięzcę z Nowej Kolekcji Marilyn WIOSNA-LATO 2013 oraz 1 para stopek wybranych przez organizatora.

Życzymy Wam dobrej zabawy!