Paryż – miejsce, gdzie życie staje się sztuką… Kolekcja Petit Paris próbuje przybliżyć klimat tego magicznego miasta, gdzie zabytki światowej sławy sąsiadują z luksusowymi butikami przytulnymi hotelikami, a życie zyskuje słodki smak dzięki kameralnym pâtisseries. Jaka jest paryżanka? Ma własny styl i z aktualnych trendów wybiera to, co dla niej najlepsze. Jej garderoba nie dzieli się na codzienną i „ na szczególne okazje”, ponieważ ubiera się dla siebie. Jest w niewymuszony sposób elegancka, szyk łączy z nonszalanckim wdziękiem. I do tego jest szalenie zmysłowa. Dla takich właśnie kobiet przygotowaliśmy naszą kolekcję.
To, jak wyglądasz, zależy w dużej mierze od samooceny – jeśli rano zobaczysz się w lustrze w seksowym komplecie Pink Moon, Twoje poczucie własnej atrakcyjności poszybuje w górę na cały dzień. I to niezależnie, co założysz na wierzch. Wszystkie elementy ozdobne biustonosza, koronki, wzory i prześwity, zaprojektowaliśmy tak, żeby pod ubraniem pozostawały niewidoczne. To w końcu ma być Twój mały sekret – przynajmniej do czasu.
Chcesz emanować sex appealem? Wybierz biustonosz Desire z pasem do pończoch i figami, jak Miss Polski, Magdalena Bieńkowska. Paski przy jego miseczkach mogą prowokacyjnie wystawać zza dekoltu. A na specjalne okazje sięgnij po odważną bieliznę z zaskakującymi, frywolnymi pomponikami z tiulu – jak w modelach I'm Sorry czy Pink Bunny.

Życie z pasją nie oznacza, że masz tracić z oczu praktyczne aspekty rzeczywistości. Po każdym pełnym wrażeń dniu musisz odpocząć i troskliwie zająć się sobą – pomoże Ci w tym przytulny szlafrok Luxury Home Spa, miękki i puszysty. A na zimowe dni wybierz koszulki z linii Seamless z japońskiej przędzy – skutecznie Cię ogrzeją, a także przedłużą życie Twoim sweterkom, szczególnie gdy jak prawdziwa paryżanka nosisz kaszmir, który nie lubi częstego prania.

Kolorystyka kolekcji Petit Paris jest miejska – mamy czerń, która kojarzy się z nocnym życiem Paryża, a także błękity i szarości, przywodzące na myśl mglisty poranek, gdy biegniesz po bagietkę. Z wzorów sięgnęliśmy po tradycyjne motywy kwiatowe, ale także bardzo szykowną i bardzo paryską pepitkę.
Postawiliśmy też na mistrzostwo w wykonaniu. Nie na darmo Paryż jest stolicą wielkiego krawiectwa. Wyobraź sobie, że konstrukcja biustonosza bywa czasem nie mniej skomplikowana niż konstrukcja wieży Eiffla, a komfort noszenia wynika z dopracowania każdego szczegółu – widocznego i niewidocznego. Wykorzystaliśmy własne wieloletnie doświadczenia i nowoczesne technologie, aby uzyskać produkt najwyższej jakości. Żadna prawdziwa paryżanka nie pozwoli, żeby coś ograniczało jej wolność, dlatego też zadbaliśmy, aby nasza perfekcyjnie dopasowywała się do ciała i zapewniała Ci poczucie swobody na dzień i na noc!