Letnia pogoda zachęca do pożegnania się pończochami i skarpetami, jednak rezygnacja z nich wcale nie musi być przyjemnym doznaniem dla Waszych stóp – noszenie większości rodzajów obuwia na gołą stopę jest niewygodne i niehigieniczne, a w skrajnych wypadkach może skończyć się bolesnymi otarciami i odparzeniami. 
Dlatego też warto zaopatrzyć się w stopki – płytkie skarpetki, które będą niewidoczne nawet w wyciętym letnim obuwiu, a dzięki swoim innowacyjnym właściwościom zapewnią odpowiedni komfort Waszym stopom.
Stopki sprawdzą się nawet w największy upał – wykonane z wysokiej jakości materiałów, umożliwiają skórze oddychanie i pochłaniają wilgoć.

W czółenkach i baletkach pozostają niewidoczne, chyba że zechcesz się nimi pochwalić – sięgnij wówczas po efektowne modele z koronki lub we wzory, które mogą wystawać za brzeg obuwia. 
Do sportowych butów sprawdzą się stopki z bawełnianego dżerseju, o wysokich właściwościach higroskopijnych. Gdy jest gorąco i masz ochotę zrezygnować z domowych pantofelków, wybierz stopki, imitujące swoim wyglądem gustowne baletki.

Dla wymagających polecamy stopki Lux Line – wykonane z bardzo elastycznej, „oddychającej” tkaniny, perfekcyjnie dopasowują się do ciała. Płaskie szwy nie powodują obtarć, a bezszwowe wykończenia zabezpieczono paskiem silikonu, który zapobiega ich przesuwaniu się. 
Linię Lux Line pokochają też fashionistki, które bez problemu znajdą w niej modele pasujące prawie do każdego typu butów – do letnich szpilek idealne będą stopki z ABS bez palców, dzięki któremu stopa nie zsunie się po krzywiźnie podeszwy lub bez pięty. Warto też zwrócić uwagę na fason bardzo wycięty, który pozostanie niewidoczny nawet w płytkich baletkach. Stopki Lux Line dostępne są w kolorze czarnym i beżowym oraz innych wariantach kolorystycznych.