Temperatura rośnie, powoli klarują się Wam plany urlopowe – warto też rozglądnąć się za odpowiednim kostiumem plażowym, w którym będziecie olśniewać na rozgrzanych plażach i basenach.
Priorytetową kwestią przy wyborze stroju jest dopasowanie go do typu sylwetki – odpowiednio dobrany, ukryje mankamenty Waszej figury i wyeksponuje jej zalety. Materiał dobrej jakości, usztywniane miseczki, przemyślany kształt wycięć i wzory optycznie modelujące sylwetkę sprawiają, że każda kobieta może wyglądać świetnie.
Po podjęciu decyzji związanej z fasonem, pora przyjrzeć się wzorom i kolorom – a w tym sezonie jest w czym wybierać!

Hitem sezonu są stroje, które pozwalają odsłonić nieco więcej ciała. Nie chodzi jednak o bezpośrednie epatowanie nagością, ale ukrycie jej za delikatnymi paskami czy siatką, co powala uzyskać niezwykle zmysłowy look. Dwuczęściowy kostium Janet 2, w którym ramiączka stanika i boczną część majtek wykonano z czarnych paseczków wybrała Miss Polski, Ewa Bieńkowska. Seksowne wstawki z czarnej siatki znajdziecie w kostiumach Sonia 2 czy Vika.

Nie brak również będących bardzo „trendy” nawiązań do lat 70’ – w naszej kolekcji znalazły się kostiumy Sambaczy Dominikaz ponadczasowym motywem „paisley”. Bogactwo wzorów w połączeniu z baśniową kolorystyką przenosi nas w epokę „dzieci-kwiatów”. Na tym nasza podróż w czasie nie kończy się – niektóre z modeli nawiązują do lat 50’ i stylu pin up girl, inne kojarzą się natomiast z atmosferą przedwojennej Juraty i ówczesnymi ubiorami plażowymi, ozdobionymi białą lamówką. Inspiracje klimatami sprzed lat w połączeniu z nowoczesnymi fasonami dają niezwykle ciekawy efekt, mogący zadowolić nawet najbardziej wyrafinowane gusty.
Jeżeli chodzi o kolorystykę, znajdziecie u nas zarówno ponadczasową, elegancką czerń, będącą synonimem elegancji i mającej działanie „wyszczuplające”, jak i intensywne kolory – róż, kobalt, zieleń czy oranże. Zdecydowanie hitem są stroje łączące kolory sąsiadujące ze sobą w palecie kolorystycznej lub różne odcienie tej samej barwy.
Prym wiodą etniczne printy, inspirowane sztuką rdzennych mieszkańców egzotycznych krajów. Stroje w drobne, geometryczne lub zwierzęce motywy utrzymane są przeważnie w ciepłej kolorystyce, która idealnie podkreśli letnią opaleniznę – jako przykład mogą tu posłużyć modele Afryka czy Tropikal.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją strojów kąpielowych