Wraz z wydawnictwem Pascal polecamy Państwu premierową książkę Książkę Wojny rodziny autorstwa samej Jenny Gucci (żony słynnego projektanta Paola Gucciego).
Sprawujemy PATRONAT nad książką Wojny rodziny wespół z portalem Polki.pl oraz Lamode.info. Już wkrótce zorganizujemy dla Was konkurs, w którym będziecie mogli wygrać „Wojny rodziny Gucci” – śledźcie na na Facebooku. Tymczasem zapraszamy Wszystkich do lektury premierowej zapowiedzi, z której dowiecie się co na temat książki sądzą popularne blogerki: Karolina Gliniecka (autorka bloga www.charlizemystery.com) oraz Eliza Wydrych (autorka bloga www.fashionelka.pl).
Książka Wojny rodziny Gucci

Zapowiedź książki w dalszej części artykułu…

Jenny

Książka Wojny rodziny

 

PREMIERA: 19 czerwca

Jak przetrwałam morderstwo i intrygi w samym sercu największego domu mody na świecie.
     Jenny miała życie, o którym większość kobiet może jedynie marzyć. Zdobywając serce ukochanego Paola Gucciego – jednego z najbogatszych mężczyzn na świecie, wiedziała, że wszystko się zmieni. Spotkania z celebrytami na wystawnych przyjęciach, dostatnie życie, a do tego najmodniejsze ubrania, których pragnęła sama Grace Kelly… Willa w Toskanii, apartament w Nowym Jorku, wiejska posiadłość w Anglii.
Życie jak w bajce u boku kochającego męża zostaje brutalnie przerwane… Wychodzi na jaw jaki naprawdę jest Paolo Gucci. Rodzinne intrygi, nieustające groźby, psychiczne i fizyczne znęcanie się nad żoną nie pozostawiają jej wyboru…
     

Książka Wojny rodziny Gucci

      Jenny, chcąc ratować siebie i córkę, postanawia podjąć stanowcze kroki, jednak nie wie jeszcze, do czego zdolna jest szalona rodzina Gucci…
       Paolo z dnia na dzień przemienia się z księcia w bezlitosnego potwora. Jenny pozostaje bez środków do życia w obcym kraju, gdzie musi stoczyć walkę swojego życia. Jeszcze nie wie, do czego posunie się jej mąż.Próbując udowodnić, że jest bankrutem, zamyka sklepy warte miliony dolarów, sprzedaje za bezcen nieruchomości, kradnie samochody swojej żony, by w końcu zagłodzić swoje rasowe konie…

Ta pełna intryg książka o kobiecie, która miała wszystko ale zapłaciła za to najwyższą cenę.

     Wojny rodziny to doskonała książka, nie tylko dla pasjonatów mody. Pokazuje, że ten świat nie jest usłany różami, a to, co wydawałoby się spełnieniem marzeń, może okazać się przekleństwem. Ciekawie zbudowana intryga trzyma w napięciu i nie pozwala się oderwać od książki przez długie godziny.
Karolina Gliniecka, autorka bloga www.charlizemystery.com
    to klasa, luksus i bogactwo. Jednak ten bajkowy świat ma także swoje mroczne i niebezpieczne oblicze, z którym musi się zmierzyć Jenny, żona Paola Gucciego. Pozbawiona środków do życia, zmaga się z szantażami i groźbami. Czy zastraszona kobieta ma szansę w starciu z tak wpływową rodziną? Książka zmusza do refleksji i pokazuje, że pieniądze nie zawsze dają szczęście.
Eliza Wydrych, autorka bloga www.fashionelka.pl


error

Lubisz nasz blog? Udostępnij go innym!