Piankowy Gorset z Baskinką Monalisa Poupee Marilyn

Kod produktu: DPPGMON

Monalisa - najmodniejszy w tym sezonie gorset wierzchni na szczególne okazje: bankiety, bale karnawałowe, przyjęcia. Szczególnie elegancko wygląda w zestawieniu z czarną spódniczką ołówkową lub klasycznymi spodniami.
Gorset wykonany jest w całości z cienkiej pianki okrytej wysokiej jakości mikrofibrą. Pięknie wyprofilowane miseczki unoszą piersi i nadają ponętny kształt dekoltowi. Istnieje możliwość korzystania z push-upa, który jest ruchomy. Gorset posiada taśmy z silikonem, dzięki czemu dobrze utrzymuje się na ciele nawet po odpięciu ramiączek! Metalowe, elastyczne, sprężynowe fiszbiny wspomagają funkcje "slimujące" gorsetu.
Prosta, minimalistyczna forma gorsetu podkreśla wcięcie w talii, zaś baskina rysuje kobiecy kształt bioder. Tuszuje ewentualną okrągłość brzuszka. Gwarantuje podziw wśród mężczyzn i zazdrość koleżanek... Gorset zapinany jest z tyłu na taśmę z haftami, z możliwością regulacji obwodu. Gorset należy dobierać ciasno dopasowany, aby dobrze utrzymywał się na sylwetce.


Sposób konserwacji:
Gorset należy prać ręcznie w delikatnych środkach piorących, poprzez namaczanie. Suszyć na mokro, delikatnie formując miseczki i prostując baskinę. Nie wykręcać. Suszyć w stanie rozłożonym. Nie prasować bezpośrednio żelazkiem.
Skład: 80% Poliamid 20% Elastan

Opinie o produkcie (1)

5.0

łącznie
Martyna26 | 2020-11-23 18:47:25

Piękny, delikatny, super podkreśla talie