kabaretki

W tym sezonie kabaretki znów triumfalnie powracają na modowe wybiegi – z tym, że tym razem nie jest to drobna siateczka, ale wielka siatka, wręcz sieć, w którą złapie się niejedna fashionistka. Jak najlepiej je nosić? 

Najczęstszym modowym błędem jest łączenie kabaretek z kobiecymi minispódniczkami i wielkimi dekoltami – taki zestaw wygląda po prostu tandetnie. Wielkie „oczka” natomiast idealnie wpisują się w rebeliancki nurt, inspirowany rockiem i punkiem – noś je śmiało ze skórzanymi ramoneskami, deseniami takimi jak krata czy moro, ćwiekami, T-shirtami z nadrukiem i ciężkimi butami. Zobacz kabaretki w kropki

kabaretki
Rajstopy kabaretki Charly I12

Dodadzą także charakteru kreacjom w luźnym, sportowym stylu – możesz śmiało założyć je do adidasów czy klasycznych oksfordek i kurtki-bomberki. A super modne podarte dżinsy to doskonały sposób na nietypowe wyeksponowanie kabaretek – efektowna siatka może prześwitywać między rozdarciami materiału albo wypełniać przestrzeń między paskiem od spodni a topem.

kabaretki
Rajstopy kabaretki Casting 047

 Jeżeli chcesz założyć kabaretki do sukienki razem z klasycznymi szpilkami, zadbaj, aby góra Twojej kreacji była jak najbardziej prosta, minimalistyczna i zabudowana. Dzięki temu osiągniesz wyrafinowany, ale mieszczący się w kanonach elegancji efekt.

kabaretki
Rajstopy kabaretki Casting 080
Kabaretki to dość odważny modowy wybór – gdy czujesz, że brak Ci śmiałości, żeby założyć takie rajstopy czy pończochy, zacznij od siatkowych skarpetek, które koniecznie trzeba wyeksponować na nogach, na przykład zestawiając je z dłuższą spódnicą. To doskonały sposób, żeby zaprzyjaźnić się z tym elementem garderoby!

Rajstopy kabaretki Casting 047
Zobacz wszystkie kabaretki lub wybierz skarpetki w kropki