Kryjące Bezmajtkowe Rajstopy Micro 60 Marilyn

Kod produktu: HHHMIC6

Najmodniejsze kolory sezonu. Rajstopy z mikrofibry o grubości 60 den. Bardzo miękkie, miłe w dotyku, dokładnie przylegające do nogi. Bezmajtkowe, z małym klinem, matowe.

Skład: 92% poliamid, 8% elastan

Najmodniejsze kolory sezonu. Rajstopy z mikrofibry o grubości 60 den. Bardzo miękkie, miłe w dotyku, dokładnie przylegające do nogi. Bezmajtkowe, z małym klinem, matowe.

Skład: 92% poliamid, 8% elastan

Opis produktu
Kryjące bezmajtkowe rajstopy Micro 60 można założyć na każdą okazję. Świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie formalnego stroju do biura, jak i sukienki ubranej w okresie świątecznym. Dzięki optymalnej grubości i wytrzymałości będzie również idealna na wiosenny lub jesienny spacer z dziećmi czy wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. Ciepłe rajstopy to nie tylko walory estetyczne i wizualne, ale również dbałość o komfort noszących je kobiet. Kryjące bezmajtkowe rajstopy Micro 60 zapewniają optymalne utrzymanie temperatury nawet przy zmiennych warunkach atmosferycznych a ich barwa jest intensywna nawet podczas wielokrotnego prania. Co istotne, grube rajstopy to także większa odporność na uszkodzenia. Decydując się na proponowany model bielizny damskiej można zapomnieć o zaciągnięciach, czy oczkach już przy pierwszym użyciu. Nasze rajstopy posłużą Ci bardzo długo.
Czytaj dalej Zwiń

Opinie o produkcie (5)

5.0

łącznie
Toralf | 2022-11-26 15:49:34

Absolutnie doskonały produkt: - super miękkie uczucie na skórze - całkowicie nieprzejrzysty - dlatego nadaje się również dla mężczyzn - Razem z żoną uwielbiamy te rajstopy we wszystkich dostępnych kolorach. - Szeroka gama kolorów jest po prostu genialna ***** Ein absolut perfektes Produkt: - superweiches Gefühl auf der Haut - völlig undurchsichtig - daher auch für Männer geeignet - Meine Frau und ich lieben diese Strumpfhosen in allen verfügbaren Farben. - Die breite Farbpalette ist einfach brillant

Edyta | 2021-02-24 12:23:00

Fajne, cieplutkie rajstopy z mikrofibry! Duży wybór kolorów!

Teresa S. | 2020-11-26 09:24:00

Najczęściej wybierany przez mnie model , bardzo duży wybór kolorów ! Polecam

Aska | 2020-10-06 12:25:00

Miłe w dotyku, wytrzymałe i wygodnie się noszą. Polecam

Iza | 2019-10-15 12:27:00

Super jakość za niska cenę, konkurencja ma o czym myśleć! Do tego jest w czym wybierać z kolorów