Erotyczna bielizna Hot Poupee

POUPEE by MARILYN – zmysłowe oblicze piękna


Poupee (z francuskiego: laleczka, kochanie) to nowy brand firmy MARILYN oferujący kobietom bieliznę o francuskim, wyrafinowanym designie bogatym w luksusowe detale. Bielizna dzienna i nocna kierowana jest do kobiet „ młodych duchem” niezależnie od wieku. Tak jak kobieta lubi się zmieniać, bielizna marki Poupee proponuje modele eleganckie, seksowne, słodkie, czasem lekko ekscentryczne….

Poupee kładzie nacisk na dużą dbałość o jakość materiałów. Surowce delikatne niczym ciało kobiety, przywiązują klientki poprzez zakochanie przez dotyk.Francuskie koronki oraz włoskie dzianiny ozdobione biżuterią Swarovskiego, tworzą niezwykłą kolekcję limitowanej bielizny dla koneserek piękna i ekskluzywnej jakości.Bielizna uwodzi przez dotyk, rozpieszczając ciało szlachetnymi dodatkami jedwabiu,uzależnia od komfortu noszenia i precyzyjnej konstrukcji, która wspaniale rozumie ciało kobiety.Bielizna Poupee posiada magiczną moc - dotyka ciało, stymuluje zmysły, wpływa na nastrój i emocje.

Linia Poupee by MARILYN to wyjątkowa bielizna, która uwodzi nasze zmysły. Delikatne materiały, koronka, wyrafinowane zdobienia oraz odważne cięcia wspaniale ze sobą współgrają dodając sylwetce seksownego uroku. Kobieta Poupee posiada dwa oblicza - jest słodka, subtelna, a z drugiej strony kusząca i intrygująca, ale za każdym niezwykle zmysłowa. Kolorystyka linii uosabia charakter marki - z pudrowym różem oraz delikatną szarością idealnie kontrastuje intrygująca czerń dodająca nutki tajemniczości. Poupee pozwala każdej kobiecie na odkrycie zmysłowego oblicza piękna.