Rajstopy ciążowe

Ciążowa bielizna znacznie różni się od ich tradycyjnych modeli - zapewniają komfort, a w trakcie ich noszenia odciążają najbardziej narażone na ból części ciała. Pomagają przeżyć ten wyjątkowy etap w życiu każdej kobiety z uśmiechem na twarzy.

Ciążowe rajstopy premium

Przyszłe mamy znajdą w naszym sklepie rajstopy oraz legginsy, które nie uciskają brzuszka i odciążają nogi, szczególnie narażone na ból i opuchnięcia w tym okresie. Rajstopy te przynoszą ulgę poprzez stopniowanie nacisku, poprawiającego krążenie żylne w dolnych kończynach. Decydując się na nasze produkty ciążowe, wciąż można wyglądać kobieco i elegancko w tym wyjątkowym okresie dla mamy i dziecka. Sprawdzą się one u Pań, które cenią sobie dobry wygląd i komfort w każdej sytuacji, a także przykładają dużą uwagę do swojego zdrowia. Stosując bieliznę z naszego sklepu kobiety w ciąży mogą być pewne: komfortu i idealnego dopasowania, bez uczucia ucisku..

Idealnie dopasowane rajstopy dla kobiet w ciąży

Każda z nas niezależnie od sytuacji i okoliczności, chce czuć się pięknie i wyjątkowo kobieco. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć idealne rajstopy ciążowe, które pozwolą zachować elegancki i kobiecy wygląd do ostatnich dni porodu. Wykonane zostały one z wysokiej jakości materiałów, które idealnie dopasowują się do zmieniającego się kobiecego ciała w okresie całej ciąży. Ich specjalna budowa zapewnia komfort i wygodę, a także sprawia, że w porównaniu do tradycyjnych rajstop, można zapomnieć o nieprzyjemnym uczuciu ucisku. Spośród wielu modeli oferujemy między innymi rajstopy ciążowe, posiadające w okolicach brzucha strukturę plastra miodu, która idealnie dopasowuje się do okrągłego kształtu brzucha, nie uwierając, ani nie odciskając się na nim. Nasze legginsy, o wzmocnionej formule w obrębie kroku i brzucha, to także doskonała alternatywa do klasycznych rajstop ciążowych. Dzięki takim rozwiązaniom, każda kobieta może bez obaw o swoje zdrowie i bezpieczeństwo dziecka zakładać sukienki oraz spódnice wraz z rajstopami. Dodatkowo innowacyjna formuła kompresów o zmiennym ucisku sprawia, że rajstopy ciążowe z naszej oferty odciążają dolne kończyny, narażone na obrzęk i ból w okresie ciąży. W naszej ofercie rajstopy o grubościach od 20 do 120 DEN. Najwygodniejsze rajstopy ciążowe dostępne w Polsce.